sierpień z naturą

Zwolenników aktywnej rekracji na łonie natury zapraszamy z dziećmi w wieku przedszkolnym/wczesnoszkolnym do udziału w zaplanowanych na sierpień imprezach:

  • Familijna gra terenowa z praktycznym mini warsztatem DIY, w trakcie której zasoby dziecięcej energii wykorzystywane są do wykazania się różnego rodzaju umiejętnościami, sprawnościami lub wiedzą. Poziom zadań dopasowany jest do wieku milusińskich, opiekunowie służą jedynie pomocą :) Nagrodą za włożony wysiłek jest mapa prowadząca do kluczy otwierających kuferki z tajemniczą zawartością…:)

Duuuża ilość ruchu, emocji i dobrej zabawy gwarantowana. Każda gra kończy się praktycznym mini warsztatem, którego efekty uczestnicy zabierają na pamiątkę do domu:)

Gra jest realizowana w kilku modułach z różnymi motywami przewodnimi.

Ramowy plan spotkania:

15-15.30 - przyjazd w pełnym, familijnym składzie

15.30-16.30 - czas na rozeznanie w terenie, zapoznanie ze współuczestnikami gry i (ewentualne) przełamanie lodów

16.30-18 - działania w terenie uwieńczone własnoręcznie wykonaną naturalną pamiątką (losowanie zadań*mapy*klucze*kufry*podział łupów*majsterkowanie/prace manualne)

 18-20 - czas na relaks - oczywiście naturalny: dzieciaczki korzystają z przestrzeni rekreacyjnej, a także relaksu na grzbietach naszych konisiów, natomiast opiekunowie korzystają z relaksu przy ognisku/grillu na leżaku/hamaku/kocyku/ławeczce etc.

ORAZ

  • Letnie harce z naturą w tle, dające upust nieograniczonym pokładom dziecięcej energii, przy okazji dając szansę na naładowanie własnych akumulatorów pozytywną energią czerpaną od Matki Natury:)

Duuuża ilość ruchu, emocji i dobrej zabawy gwarantowana.

Ramowy plan spotkania:

16-16.30 - przyjazd uczestników

16.30-17 - czas na rozeznanie w terenie, zapoznanie ze współuczestnikami zabawy i (ewentualne) przełamanie lodów

17-18 - letnie harce, czyli zabawy plenerowe, rzecz jasna – z naturą w tle …

18-20 - czas na relaks - oczywiście naturalny: dzieciaczki korzystają z przestrzeni rekreacyjnej, a także relaksu na grzbietach naszych konisiów, natomiast opiekunowie korzystają z relaksu przy ognisku/grillu na leżaku/hamaku/kocyku/ławeczce etc.

* W przypadku starszych, samodzielnych dzieci istnieje opcja pozostawienia dziecka na czas trwania imprezy pod naszą opieką, po wcześniejszym zgłoszeniu takiej potrzeby

* Ramowe plany spotkań mają charakter wyłącznie poglądowy, z możliwością dostosowania do aktualnych warunków pogodowych lub potrzeb grupy

Do dyspozycji uczestników imprez 4 ha ogrodzonej, funkcjonalnej i bezpiecznej przestrzeni rekreacyjnej z placem zabaw z tyrolką, trampolinami, mini boiskiem, gokartami i torami przeszkód, klimatyzowany budynek wielofunkcyjny z wyposażoną kuchnią, funkcjonalną łazienką, salą do tenisa stołowego oraz poddachem grillowym, a także bezpieczna strefa ogniskowa z wiatą, wszystko w otoczeniu wszechobecnej zieleni.

Uczestnicy imprez mają pełny dostęp do wyposażenia kuchni z możliwością samodzielnego przygotowania piknikowego posiłku lub skorzystania z oferty sprawdzonego cateringu. Woda, herbata, kawa do dyspozycji gości.

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie lub przez formularz kontaktowy, rezerwacja miejsca po wpłaceniu zaliczki/należności.

W przypadku warunków pogodowych uniemożliwiających odbycie imprezy w pełnej wersji terenowej zastrzegamy sobie prawo decyzji do zmiany godziny lub daty spotkania.

Daty konkretnych imprez do odszukania na FB:)